PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję

Szybki kontakt: 📞 507 64 66 68 |  📧  mail: [email protected]

Wyjątkowe upominki na Mikołajki dla dzieci 

Prezent na Mikołajki

Mikołajki 6 grudnia

Mikołajki to święto wypadające 6 grudnia, dokładnie jest to Dzień Świętego Mikołaja. Święto to jest uwielbiane głównie przez dzieci, które wyczekują Świętego Mikołaja cały rok. Piszą do Niego listy i szukają zostawionych przez niego upominków. Warto wspomnieć skąd narodziło się to Święto, które obchodzone jest w różnych formach niemal na całym świecie. Mikołajki obchodzi się na cześć katolickiego biskupa Mikołaja z Miry. Słynął on z dobroduszności i dzielenia się swoim majątkiem z ludźmi. Legenda głosi, że podarunki dawał anonimowo stąd wziął się zwyczaj podrzucania w ukryciu prezentów dla najmłodszych.

Mikołajki w Polsce

Współcześnie Mikołajki to święto, które cieszy wszystkie dzieci i w związku z tym oprócz obchodzenia tego Święta w domu, corocznie świętuje się je również w przedszkolach i szkołach. Klasowe Mikołajki to możliwość podarowania dzieciakom drobnych upominków. W przedszkolu i młodszych klasach zakup paczek Mikołajkowych spoczywa na rodzicach i nauczycielach. Dlatego warto wybrać pomysłowe prezenty na Mikołajki dla dzieci. W starszych klasach najczęściej dzieci poprzez losowanie wybierają kolegę lub koleżankę z klasy, któremu mają kupić upominek na Mikołajki. Zwykle nie może zabraknąć czapek Mikołajkowych, które są symbolem postaci Świętego Mikołaja jaki znamy dziś.  

Prezent na Mikołajki

Z myślą o najmłodszych dzieciach, które wierzą w Świętego Mikołaja i jego magiczne sanie z reniferami stworzyliśmy wyjątkowy prezent dla dziecka na Mikołajki. Statuetka spersonalizowany list od Świętego Mikołaja w wersji dla przedszkolaka i dla ucznia to wyjątkowy prezent na Mikołajki dla dziecka. Dzieci często piszą listy do Świętego Mikołaja z listą rzeczy, które chciałyby dostać. Pomyślmy jakiego szoku doznałyby gdyby wraz z wymarzonym prezentem otrzymały odpowiedź od Świętego Mikołaja. Z pewnością ten dzień pozostawiłby magiczne wspomnienia i pamiątkę z dzieciństwa na długie lata. Podaruj dziecku list od Świętego Mikołaja i spraw radość swojemu dziecku. List od Świętego Mikołaja występuje w dwóch wersjach: statuetka drewniana i statuetka akrylowa. Do naszej oferty upominki na Mikołajki dodaliśmy również bombki imienne, które doskonale sprawdzą się jako ozdobienie i oznaczenie paczek klasowych. Bombki na Mikołajki pełnią z zamysłu rolę bilecików, które dodadzą ostatecznego efektu 'wow' na mikołajkach szkolnych. Kolejny pomysł tym razem na ozdobne opakowanie prezentu na Mikołajki to spersonalizowane okrągłe pudełko z łuby wypełnione siankiem. Prezent podarowany w takim pudełku nabierze wyjątkowego charakteru i z powodzeniem pomieści niewielkich rozmiarów przedmioty oraz słodycze.

Spersonalizowany prezent na Mikołajki

Wszystkie produkty w ofercie naszego sklepu PolskiPrezent.pl to wyjątkowe upominki na Mikołajki, oczywiście za sprawą personalizacji. Specjalna dedykacja z imieniem dziecka to szczególny prezent, który wyróżni się spośród tradycyjnych upominków. W związku z różnymi upodobaniami i gustami, dajemy Państwu do wyboru produkty z grawerem laserowym lub nadrukiem kolorowym. Spraw by tegoroczne Mikołajki nie powiewały nudą i postaw na spersonalizowane upominki na Świętego Mikołaja.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl