PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję

Szybki kontakt: 📞 507 64 66 68 |  📧  mail: kontakt@PolskiPrezent.pl

Oryginalne prezenty dla nauczycieli

Prezent na Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to święto, które w Polsce obchodzone jest co roku 14 października. Jest to dzień, w którym organizowane są w szkołach uroczyste akademie. Zwyczajowo w tym dniu nie ma w szkole zajęć lekcyjnych, co bardzo cieszy uczniów. Jest to okazja do nagrodzenia wyróżniających się nauczycieli i pracowników niepedagogicznych, którzy wybrali ten niełatwy zawód.

Prezent na Dzień Nauczyciela Prezent dla nauczyciela Prezent dla wychowawcy

W Dzień Nauczyciela uczniowie wręczają nauczycielom zwykle kwiaty lub słodycze. Oczywiście jest to miły upominek dla nauczyciela, ale wiadomo, że kwiaty szybko zwiędną, a po słodyczach nie zostanie ślad. Takie prezenty dla nauczyciela nie stanowią pamiątki, która będzie przypominać o danej klasie bądź uczniu. Warto więc wysilić się nieco bardziej i wybrać oryginalny prezent dla nauczyciela. Każdy nauczyciel wnosi w życie ucznia inne wartości i umiejętności. Miłym gestem jest podziękowanie ulubionym nauczycielom w formie upominku za trud włożony w wychowanie uczniów, cierpliwość i zaangażowanie. Doskonale wiemy, że szkolni pedagodzy są różni, jedni bardziej lubiani, inni zdecydowanie mniej. Tym bardziej ważne aby docenić tych najfajniejszych, wybierając wyjątkowy prezent dla nauczyciela, prezent dla wychowawcy, prezent dla dyrektora.

Jaki prezent dla nauczyciela kupić?

Prezent na Dzień Nauczyciela z personalizacją

Specjalnie na tę okazję stworzyliśmy szereg personalizowanych produktów na prezent dla nauczyciela na Dzień nauczyciela. Proponujemy m.in. pudełka okrągłe i pudełka owalne oraz herbaciarki z życzeniami w kolorze lub grawerze. W ofercie znajdziecie różne zawartości tak, abyście mieli więcej możliwości wyboru podczas zakupu. Drewniany dyplom dla nauczyciela w wersji złotej lub srebrnej  to piękna pamiątka, która z powodzeniem ozdobi pokój nauczycielski, gabinet dyrektora bądź sale lekcyjną. Kolejnym pomysłem na prezent dla nauczyciela są nasze statuetki w kilkunastu odsłonach. Do wyboru drewniane, akrylowe lub podświetlane w różnych kształtach. Wzory jakie posiadamy w naszej ofercie są dostosowane do uczniów w różnym wieku i na różnym etapie edukacji, począwszy od przedszkola po szkoły wyższe. Statuetka dla nauczyciela lub statuetka dla dyrektora to piękna kartka z życzeniami w nowoczesnej wersji. Kolejny pomysł na prezent dla nauczyciela z naszej oferty to drewniane pudełko na czekoladki Merci. Ten produkt posiadamy w dwóch wersjach jako pudełko z Merci oraz zestaw czyli pudełko z bombonierką i zakładką do książki. Nasza oferta produktów jako podziękowania dla nauczyciela na Dzień Nauczyciela powstała z myślą o tym, aby upominki dla nauczyciela były jednocześnie piękne, oryginalne i praktyczne.  Mamy nadzieję, że na naszej stronie z upominkami PolskiPrezent.pl znajdziesz idealny prezent dla nauczyciela.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl